![]()
Bedrukken? Dat regelen wij al 30+ jaar
Iedere Europeaan produceert jaarlijks gemiddeld 190 kilogram afval. Onze afvalberg groeit jaar na jaar. Het Europese Parlement en de Raad van de EU dringen het gebruik van verpakkingen terug.
Het verminderen van verpakkingsafval, gaat hand in hand met het versterken van de circulaire economie.
Vanaf 2030 komt er een verbod op eenmalige plastic verpakkingen. Zo hopen we de plastic afvalberg tegen 2040 te verminderen met 15%. Samen maken we met het gebruik van een drinkfles met opdruk impact.
In België zijn er plannen om statiegeld in te voeren op blikjes drank en plastic flessen.
Drinkflessen met jouw logo worden gebruikt om vloeistoffen in te bewaren en te transporteren. Jullie ontvangers blijven de hele dag door voldoende gehydrateerd.
Drinkflessen zijn voorzien van een afsluitbare dop of een drinktuit om het drinken gemakkelijker te maken.
Een drinkfles bedrukken met bedrijfslogo is ideaal om uw bedrijf te promoten.
Ze zijn enorm populair en gaan overal mee naartoe. Geen excuses meer om jouw merklogo overal te laten zien.
Full colour drinkflessen bedrukken? Ze komen met veel mensen in contact.
Overweeg ook de mogelijkheid om drinkflessen op naam te bedrukken. Iedereen ontvangt zijn eigen drinkfles.
Drinkflessen met jouw merk op zijn ontworpen om herbruikbaar te zijn. Ze gaan zo naar verschillende plaatsen met je mee.
Bij Harogifts waterflessen laten bedrukken met verschillende inhouden, vormen en materialen.
Ontdek meer informatie hierover, op onze blog pagina. Vraag ons team de mogelijkheid om je favoriete fles per stuk te bestellen.

Dit vermindert afval en helpt bij het behoud van natuurlijke hulpbronnen.
Je neemt je eigen favoriete drankjes overal mee.
Zeker met lekvrije sluitingen of drinktuiten.
Zorg ervoor dat je voldoende water drinkt en gehydrateerd blijft.
Helpt om de consumptie van suikerhoudende dranken te verminderen, omdat je je eigen gezonde drankjes meeneemt.
Zie hierboven een overzicht van bedrukte drinkbussen. Er is er zeker een die bij jouw bedrijf of vereniging past.
We zijn reeds meer dan 30 jaar actief in de sector van je bedrijfsgeschenken.
Omwille van de mooie kwaliteit en de scherpe prijs bestelt u bedrukte drinkflessen bij Harogifts.
Onze getoonde prijzen zijn all-in, op uitzondering van 21% BTW. We rekenen geen opstartkosten aan.
Heeft u moeite bij het kiezen?
Neem gerust contact op met ons verkoopteam. Stuur ons vrijblijvend een mail of bel ons +32 (0)470 61.71.75.
Op onze website kunt u zeer vlug en gemakkelijk een offerte aanvragen.